Kosmetyka Gdańsk


PIELĘGNACJA OPRAWY OKA


  • REGULACJA ŁUKU BRWIOWEGO
  • HENNA RZĘS
  • HENNA BRWI Z REGULACJĄ
  • HENNA KOMPLET (henna brwi i rzęs z regulacją)

ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY NA OKOLICĘ OCZU
dla skóry z utraconą jędrnością i elastycznością, ze zmarszczkami mimicznymi wokół oczu oraz cieniami i opuchlizną Działa nawilżająco i ujędrniająco na skórę wokół oczu. Zastosowanie substancji bogatych w kolagen oraz kwas hialuronowy dają efekt wypełnienia zmarszczek i linii. Dodatkowo następuje redukcja opuchlizny i cieni pod oczami.

LAMINACJA BRWI
jest to zabieg, który przyczynia się do wyprostowania i zmiękczania włoska na całej długości. Ułatwia pielęgnację i stylizację brwi, a także dodaje objętości. Zabieg można łączyć z farbką i regulacją. Trwałość od 3 tyg. do 1,5 mies.

LIFTING rzęs+farbka+botox+keratyna
zabieg ondulacji rzęs polegający na ich trwałym podkręceniu, przyciemnieniu oraz odżywieniu. Lash lifting otwiera oczy, daje wrażenie gęstych, dłuższych i ciemniejszych rzęs. Efekty zabiegu utrzymują się przez cały cykl życia naturalnych rzęs czyli średnio 6-8, a nawet do 12tygodni. Lifting wykonywany jest przez certyfikowaną stylistkę na wegańskich produktach marki "Elleebana"

HENNA PUDROWA
Henna pudrowa to naturalny produkt w całości oparty na roślinnych składnikach. Zabieg polega na nadaniu odpowiedniego kształtu brwiom przy pomocy geometrii i architektury brwi, nałożeniu henny pudrowej oraz regulacji brwi pęsetą.

PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA


PIELĘGNACJA OPRAWY OKA


PIELĘGNACJA DŁONI


PIELĘGNACJA STÓP


DEPILACJA


POLECANE ZABIEGI