Wypełniacze

Kwas hialuronowy


OBVIELINE\SINCLAIR
Laboratorium ObvieLine- Sinclair Pharma, powstało w 2005. Specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji wypełniaczy kwasu hialuronowego. Wydajność oraz biokompatybilność preparatów Perfectha zostały udowodnione klinicznie. W 2005 roku Laboratorium ObvieLine rozpoczęło produkcje niezwykle skutecznych wypełniaczy co w szybkim czasie uplasowało je w czołówce liderów na rynku estetycznym. W 2007 roku Perfectha uzyskała znak CE oraz ISO 3485. W chwili obecnej zarejestrowana i sprzedawana jest ponad 70 krajach na świecie. Technologię Perfectha E-Brid charakteryzują:

1. Idealny preparat wolumetryczny

  • Produkt nadaje odpowiednią objętość
  • Nie przemieszcza się, nie traci objętości
  • Długotrwały
  • Produkt bezpieczny nie dający efektów ubocznych


2. Technologia
Technologia E-brid jest wynikiem procesu procesu produkcji,
który można scharakteryzować w 3 punktach:

  • Tylko wysoka masa cząsteczkowa i wysoka czystość hialuronianu sodu
  • Ściślejszy proces sieciowania umożliwia uzyskanie większej ilości wiązań kowalencyjnych, a w efekcie żel o wysokiej elastyczności (doskonały efekt wolumetryczny/długotrwały efekt).
  • Kontrolowany proces połączenia wysoce usieciowanego HA z niewielką ilością nieusiewanego HA sprawia, że Perfekta posiada doskonale właściwości przepływowe ułatwiające iniekcje.

3. Bezpieczna
Perfectha nie jest produktem cytotoksycznym, i spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa dotyczące wypełniaczy skórnych. Znikoma zawartość BDDE, że jest to preparat niezwykle bezpieczny.

Od 2007 roku na świecie sprzedano ponad 2,5 miliona strzykawek. Od 2004 roku odnotowano bardzo niski odsetek niepożądanych efektów w ilości 0,001% przypadków.

4. Made in France
Perfectha produkowana jest w 100% we Francji co gwarantuje lekarzowi i pacjentowi najwyższej jakości bezpieczny preparat stworzony zgodnie ze standardami jakości, oraz z najwyższą starannością w kraju znanym z bogatego doświadczenia w branży BEAUTY.

Średni czas utrzymywaniu się preparatu:
1. Perfectha Derm około 6 m-cy
2. Perfectha Deep około 1-1,5 roku
3. Perfectha SubSkin około 2 lata

5. Nowość! Cytocare S Line
- CYTOCARE S Line to wyrób medyczny klasy III (CE 0499) wyprodukowany przez REVITACARE SARL, ze wskazaniem do zapobiegania i niwelowania drobnych linii i zmarszczek, do nawilżenia twarzy, szyi, grzbietów dłoni, szczególnie zalecany do odmładzania obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.

- Dla długotrwałych efektów: 3 sesje co 3 tygodnie intensywna rewitalizacja skóry.

BOTOX


MEZOTERAPIA NAPINAJĄCA SKÓRĘ
(Cytocare 532+ Stretchcare)


MEZOTERAPIA CYTOCARE (S-line)


WYPEŁNIACZE (Kwas hialuronowy)


MEZOTERAPIA (Croma-Pharma)


MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY


PLATFORMA ZABIEGOWA DERMAFRAC


PILINGI MEDYCZNE