Masaż Gdańsk


Masaż klasyczny

- działa odprężająco. Częste korzystanie z masażu klasycznego daje efekt lepszego samopoczucia, uealastycznia skórę, jest ona bardziej ukrwiona i dotleniona. Spięte mięśnie po masażu są rozluźnione, maleje napięcie pleców oraz karku.

Masaż relaksacyjny

- bezpośrednio wywiera pozytywny wpływ na samopoczucie. Zmniejsza, a także usuwa napięcie mięśniowo - nerwowe, a także psychiczne. Uzyskuje się rozluźnienie i odprężenie. Spokojne , rytmiczne, powolne ruchy wykonywane przez masażystę przynoszą spokój i relaksację.

Masaż gorącą czekoladą

- działa zarówno na ciało, a także na duszę. Czekolada bogata jest w substancje aktywne takie jak magnez, cynk i wapń odżywiające skórę. Dodatkowym składnikiem jest kofeina, która ujędrnia i uelastycznia skórę, a także ma działanie antycellulitowe. Zapach rozgrzanej czekolady poprawia nastrój oraz dodaje energii.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

- świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jego atutem jest fakt, iż przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie.

Masaż pleców

- może być wykonany w formie masażu relaksującego, klasycznego lub z elementami tkanek głębokich za pomocą rąk masażysty. Masaż z elementami tkanek głębokich nie jest bolesny, nie wymaga użycia dużej siły a wręcz przeciwnie, opracowuje się tkanki „warstwowo”, powoli zwiększając ruchomość mięśni, rozluźniając je.

Masaż pałeczkami bambusowymi

– jest rodzajem masażu relaksującego, wykonywanego za pomocą pałeczek bambusowych, które są rolowane po całym ciele i dopasowują się do kształtu mięśni. Działa odprężająco i rozluźnia nadmiernie napięte mięśnie.

Masaż misami kokosowymi

wykonywany jest za pomocą specjalnie wypolerowanych mis kokosowych. Działa relaksująco, normalizuje napięcie mięśniowe, daje uczucie komfortu.

Masaż ramion, dekoltu, głowy ciepłym olejem

- daje uczucie pełnego relaksu, zmniejsza uczucie napięcia skóry głowy oraz mięśnia karku.

Kokosowy raj masaż relaksacyjny

– autorski masaż relaksujący na bazie podgrzanego oleju kokosowego. Aromat oleju kokosowego rozpieszcza zmysły, odżywia skórę i działa ujędrniająco.

Masaż gorącymi kamieniami

– wykonywany za pomocą kamieni bazaltowych, które są podgrzewane w specjalnym podgrzewaczu. Powierzchnia kamieni jest gładka, przez co daje przyjemne uczucie ciepła.

Masaż ciała z peelingiem

– składa się z dwóch części, peelingu kokosowego oraz masażu na bazie ciepłego oleju kokosowego. Ma działanie odżywiające, regenerujące skórę.