Masaż Gdańsk


Masaż klasyczny

- działa odprężająco. Częste korzystanie z masażu klasycznego daje efekt lepszego samopoczucia, uealastycznia skórę, jest ona bardziej ukrwiona i dotleniona. Spięte mięśnie po masażu są rozluźnione, maleje napięcie pleców oraz karku.

Masaż relaksacyjny

- bezpośrednio wywiera pozytywny wpływ na samopoczucie. Zmniejsza, a także usuwa napięcie mięśniowo - nerwowe, a także psychiczne. Uzyskuje się rozluźnienie i odprężenie. Spokojne , rytmiczne, powolne ruchy wykonywane przez masażystę przynoszą spokój i relaksację.

Masaż gorącą czekoladą

- działa zarówno na ciało, a także na duszę. Czekolada bogata jest w substancje aktywne takie jak magnez, cynk i wapń odżywiające skórę. Dodatkowym składnikiem jest kofeina, która ujędrnia i uelastycznia skórę, a także ma działanie antycellulitowe. Zapach rozgrzanej czekolady poprawia nastrój oraz dodaje energii.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

- świetnie sprawdza się jako zabieg ujędrniający, antycellulitowy i modelujący sylwetkę. Wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Jego atutem jest fakt, iż przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie.

Masaż twarzy

- ayurvedyjski masaż twarzy z użyciem ciepłych aromatycznych olejków. Jest idealnym sposobem na poprawienie jędrności i napięcia skóry. Zapobiega utracie owalu twarzy, poprawia ukrwienie skóry. Odpowiednio dobrane techniki pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Pomagają pozbyć się napięcia, przyczyniającego się do bólu głowy. Masaż usprawnia wchłanianie olejków, co jest szczególnie korzystne przy suchej skórze.

Masaż skóry głowy (Shirodhara)

- indyjski masaż głowy z zastosowaniem ciepłego olejku ajurwedyjskiego. Zastosowane techniki masażu klasycznego z akupresurą i opracowanie punktów witalnych odpowiedzialnych za energię przynoszą uczucie odprężenia. Skóra głowy po zabiegu jest lepiej ukrwiona, nawilżona, a włosy nabierają blasku.