Mikronakłuwanie skóry


Skutkiem mikronakłuć jest usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem do odnowy i regeneracji skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze i pobudzenia fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy kolejny zabieg stopniowo spłyca blizny oraz niweluje zmarszczki. Urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu posiada regulowaną częstotliwość nakłuć (od 25 do 90 razy na sekundę) co skraca czas zabiegu oraz zmniejsza jego bolesność. Urządzenie pozwala na wykonanie nakłuć od 0,25 do 2,00 mm w głąb skóry dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.

Zastosowanie:
- regeneracja skóry
- usuwanie zmarszczek
- leczenie blizn
- redukcja rozstępów.

Wskazania:

Skóra dojrzała – zabieg daje widoczne pogrubienie skóry, poprawę napięcia, efekt delikatnego liftingu, spłycenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie porów, a dzięki pogrubieniu naskórka naczynka krwionośne stają się mniej widoczne.

Przebarwienia – zmniejszają się przebarwienia posłoneczne, wyrównuje koloryt skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Blizny, rozstępy – zmniejszają się, poprzez regenerację elastyny i warstwy kolagenowej. Przerosłe blizny (pozabiegowe, pooparzeniowe) ulegają „zmiękczeniu” i spłaszczeniu.

Łysienie – znajduje również zastosowanie w leczeniu łysienia, szczególnie u osób dla których zabieg klasycznej mezoterapii jest zbyt bolesny.

BOTOX


MEZOTERAPIA NAPINAJĄCA SKÓRĘ
(Cytocare 532+ Stretchcare)


MEZOTERAPIA CYTOCARE (S-line)


WYPEŁNIACZE (Kwas hialuronowy)


MEZOTERAPIA (Croma-Pharma)


MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY


PLATFORMA ZABIEGOWA DERMAFRAC


PILINGI MEDYCZNE