Personel

Lekarze:

Dr Agata Żmudzińska
- (1999-2005)odbyła studia medyczne w Akademii Medycznej w Gdańsku
- od 2005 roku zatrudniona w Szpitalu Copernicus (dawny Szpital Wojewódzki im. Kopernika)
na Odziale Chorób Wewnętrznych. Aktualnie na etacie asystenta.
- Specjalizacja w zakresie Chorób Wewnętrznych
- od 2015 rozpoczęta specjalizacja z Kardiologii
Zainteresowania zawodowe: echokardiografia, stymulatory serca, badania holterowskie, próby wysiłkowe

Dr n.med. Anna Gębka
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2008 roku. Od 2010 roku pracuje w Katedrze i Klinice Okulistyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka publikacji i wystąpień naukowych, współorganizatorka konferencji. Nauczyciel akademicki. Członek licznych towarzystw naukowych m.in. ARVO (The Association For Research In Vision And Ophthalmology), Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Sekcji Retinologicznej PTO. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu, a także w leczeniu zaburzeń odżywiania.

Dr n med. Dorota Raczyńska
Wykwalifikowany specjalista w zakresie okulistyki i operacji okulistycznych. Od prawie 10 lat wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zainteresowania zawodowe obejmują ponadto leczenie nadwagi i otyłości. Pacjentom zapewnia bezpieczeństwo i opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Swoje umiejętności systematycznie doskonali uczestnicząc w sympozjach i szkoleniach.

Kosmetyka:

Marta Balejko
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Obecnie kontynuuje naukę w 2-letniej Szkole Kosmetycznej. Wciąż pogłębia swoją wiedzę oraz podnosi kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach i pokazach. Wykonywany zawód sprawia jej ogromną satysfakcję i przyjemność. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to wartości, którymi kieruje się w codziennej pracy.

Anna Polikowska
Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Brześciu na kierunku Pielęgniarstwo oraz Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej na kierunku Kosmetologia. Uczestniczka wielu kursów, szkoleń i seminariów. Stara się dbać o każdą klientkę tak,by czuła się wyjątkowo i w pełni się zrelaksowała. Przede wszystkim kocha swój zawód i z oddaniem poświęca się pracy.

Patrycja Grząślewicz
Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania na kierunku Kosmetologia Bio-estetyczna. Ponadto ukończyła Policealną Szkołę Kosmetyczną z tytułem technik usług kosmetycznych. Wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc w wielu szkoleniach i pokazach branżowych. Na bieżąco śledzi trendy kosmetyczne. Jej głównym zainteresowaniem zawodowym są problemy skórne i metody ich rozwiązywania. Cechuje ją otwartość i przyjazne nastawienie do każdego klienta. Praca jest jej pasją a w wykonywany zabieg wkłada serce i zaangażowanie.

Rehabilitacja i masaże:

Dorota Szczepanek
Technik masażysta, kontynuuje naukę w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku na kierunku fizjoterapia (licencjat). Ukończyła kurs masażu tkanek głębokich i kinesiology tapingu. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na wydziale Wychowania fizycznego o specjalizacji fitness-nowoczesne formy gimnastyki. Ukończyła kurs masażu I i II stopnia oraz kursów SPA m.in. kamieniami wulkanicznymi,misami kokosowymi, czekoladą, bańką chińską. Interesuje się masażem oraz zdrowym stylem życia.