Fotodynamiczna

terapia światłem ledowym (led)


O leczniczych właściwościach światła słonecznego np.: w leczeniu trądziku wiedziano już od dawna. Niestety światło słoneczne zawiera szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe (UVA i UVB). Terapia światłem LED (diody elektroluminescencyjne) posiada właściwości lecznicze pozbawione negatywnego działania promieniowania ultrafioletowego. Trzy głowice Coolbreeze (żółta, czerwona i niebieska) stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, jak również zmniejszają i łagodzą podrażnienie skóry. Zabieg ten jest bardzo przyjemny, bezbolesny i bezpieczny (może być stosowany nawet u osób z cerą wrażliwą). Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.

Wskazania:
- zmarszczki
- wypryski, trądzik rozszerzone pory
- zaburzenia pigmentacji
- rozszerzone naczynka krwionośne
- blizny (redukuje)
- sińce pod oczami

Działanie światła LED:
  1. Niebieskie – (długość fali 415 nm) wnika w skórę na głębokość około 2mm, ma działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, zmniejsza rozszerzone pory.
  2. Żółte- (długość fali 585 nm) posiada właściwości zbliżone do światła czerwonego. Stymuluje produkcję kolagenu, poprawia cyrkulację krwi.
  3. Czerwone- (długość fali 627 nm) wnika w głębsze warstwy skóry, bo aż do głębokości 10mm. Polepsza krążenie krwi, zwiększa metabolizm komórek. Pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny, glikoprotein. Opóźnia proces starzenia się skóry, posiada właściwości przeciwzapalne, wyrównuje zabarwienie skóry.

BOTOX


MEZOTERAPIA NAPINAJĄCA SKÓRĘ
(Cytocare 532+ Stretchcare)


MEZOTERAPIA CYTOCARE (S-line)


WYPEŁNIACZE (Kwas hialuronowy)


MEZOTERAPIA (Croma-Pharma)


MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY


PLATFORMA ZABIEGOWA DERMAFRAC


PILINGI MEDYCZNE